BIEG LOTNIKA z okazji 85-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu

Data wydarzenia:
21/05/2023

Godzina wydarzenia:
11:00

Miejsce wydarzenia:
Brama Główna SSE EURO-PARK MIELEC

Opłata za wydarzenie:
70 PLN

Regulamin wydarzenia


W tym roku przypada 85. rocznica przemysłu lotniczego w Mielcu. W tym roku Studio Wizualne we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu zorganizuje „Bieg Lotnika z okazji 85. lecia przemysłu lotniczego w Mielcu”, zaplanowany na 21 maja 2023 (niedziela).

Sponsorami biegu zostali: PZL Mielec, Euro-Eko Sp. z o.o., Euro-Eko Media, Energia Euro-Park Mielec oraz Gardner Aerospace.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie https://podkarpackie.eu/

Patronat honorowy nad biegiem objął Fryderyk Kapinos Poseł na Sejm RP, Jednostka KSRG Jaślany oraz Polska Fundacja Lotnicza.

Po raz pierwszy w Mielcu trasa biegu będzie przebiegać ulicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC (zarządzanej przez ARP S.A.) w sąsiedztwie zabudowań Polskich Zakładów Lotniczych. 3 pętle w sumie dadzą 10 km, a start i metę zaplanowaliśmy na odcinku Bramy Głównej SSE (ARP) oraz bramy PZL Mielec.

Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę Profesjonalna organizacja biegu to zapewnienie elektronicznego pomiaru czasu, zaplecze sanitarne i medyczne, medale, numery, startowe, pakiet startowy, ale przede wszystkim oryginalne i jedyne w swoim rodzaju koszulki biegowe.

Kategoria OPEN
Kategorie wiekowe (1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni)
K i M ..-20
K i M 21-30
K i M 31-40
K i M 41-50
K i M 51-60
K i M 60+

Oraz kategoria z największą liczbą uczestników z jednej grupy biegowej.

 

Zapraszamy!

Termin zapisów na wydarzenie już minął.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Paweł Saj Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
2 Janusz Bogudzki Mielec BRAK
3 Justyna Lączak Szczecin Radomyskie Lwy
4 Maria Załucka Załucka Padew Narodowa brak
5 Tomasz Głodzik Mielec Sandały Mojżesza
6 Stanisław Podraza Lubcza Wilki Jodłowa
7 Jakub Wydro Malinie
8 Wojciech Mazurkiewicz Mielec GRUBO albo WCALE
9 Krystyna Bazan Łańcut
10 Radosław Swół Mielec Euro-Eko Sp. z o.o.
11 Łukasz Wojda Poręby Kupieńskie Wojda Team
12 Marek Chrabąszcz Książnice Frytki z Majonezem
13 Łukasz Rachwał Rachwał Mielec
14 Stefan Moskowicz Fredropol Przemyski Klub Biegacza
15 Krystyna Sumiec Mielec Zabiegani Mielec
16 Dawid Puć Mielec OMK Smoczka
17 Adam Piechota Mielec PZL Mielec
18 Anna Waśko Rzeszów Akademia Biegacza Matyldy Kowal
19 Artur Wilk Dębica Wilcza_wataha
20 Paweł Kosz Rzeszów PGE RUN Rzeszów
21 Weronika Tłusta Mielec Energia Euro Park Sp. z o.o.
22 Łukasz Krupa Mielec Gardner Aerospace-Mielec sp. Z o.o.
23 Renata Filus Rzeszów Akademia Biegacza Matyldy Kowal
24 Jerzy Koścień Tarnów Energia Euro Park Sp. z o.o.
25 Jarosław Mikrut Zalasowa Energia Euro Park Sp. z o. o.
26 Mariusz Skawiński mielec Gardner Aerospace
27 Sławomir Gałus Rzeszów Energia Euro Park Sp. z o.o.
28 Elżbieta Jarosz Mielec Brak
29 Dominik Groblicki Partynia AUTOPART Mielec
30 Adriana Działo Mielec EEP
31 Renata Brońka Mielec Energia Euro Park Sp. z o.o.
32 Mateusz Momola Mielec PZL Mielec
33 Marek Filar Mielec PZL Mielec
34 Łukasz Przybyło Mielec PZL Mielec
35 Andrzej Strzelecki Mielec PZL MIELEC
36 Michał Mach Rzeszów PZL MIELEC
37 Marcin Bogdan Rzemień Brak
38 Marcin Gibała Mielec EEP
39 Małgorzata Piela Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
40 Łukasz Dusza Przemyśl
41 Łukasz Forczek Czermin
42 Joanna Korb Korb Chorzelów -
43 Krzysztof Kopacz Mielec PZL MIELEC
44 Magdalena Leśniak Leśniak MIELEC Mondi
45 Tomasz Maziarz Mielec Mielec
46 Marta Małek CYGANY BBKTS
47 Piotr Duszkiewicz Chorzelów #AdamCzerwińskiTeam
48 Piotr Cyzio Pustków Osiedle PZL Mielec
49 Wojciech Maluszczak Leżajsk
50 Grzegorz Ziomek Mielec PZL Mielec
51 Krystian Kaczmarski Nowa Dęba PZL Mielec
52 Magdalena Ziółko Mielec Gardner Aerospace Mielec Sp.z o.o.
53 Paweł Kubik Mielec Basco2 Team
54 Krzysztof Trela Chorzelów Basco2 Team
55 Igor Owczarek Brzeziny Wolny strzelec
56 Piotr Przywara Budy Głogowskie Mtu AE Polska
57 Adam Gruszka CZERMIN Brak
58 Julia Zawidowicz Mogielnica
59 Mateusz Kmuk Padew Narodowa PZL Mielec
60 Maciej Szlęk Pławo PZL Mielec
61 Radosław Wojtuszewski Mielec -
62 Bartosz Stawarz Mielec Basco2 Team
63 zbigniew karwan lublin bbl
64 Konrad Łanocha Mielec Basco2 Team
65 Dominik Kramarz Mielec Basco2 Team
66 Łukasz Michałowski Tuszyma Basco 2 Team
67 Kazimierz Magda Kraków KKB Dystans Kraków
68 Łukasz Urbaczka Mielec brak
69 Patryk Kołacz Mielec Polplast Biega
70 Tomasz Błaż Kraków STAYHARD
71 Piotr Waksmundzki Waksmund PZL Mielec
72 Michał Mokrzycki Mielec PZL Mielec
73 Michał Nycek Rzemień .
74 Marcin Witek Mielec PZL Mielec
75 Artur Wielgosz Mielec Autopart Mielec /Zabiegani Mielec
76 Pawel Dymek Mielec PZL Mielec
77 Maciej Jakielaszek Przemyśl
78 Rafał Wrona Kraków Basco2 Team
79 Damian Gruszka Grochowe PZL Mielec
80 Dariusz Mydlarz Mielec Sztuka Kodu
81 Kamil l Madej Mielec
82 Jan Drapała Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa
83 Artur Orzech Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa
84 Krzysztof Strzępka Przyłęk Krokodyle Kolbuszowa
85 Anna Sulik Mielec brak
86 Marcin Golec Tarnów Mutanci Popromienni
87 Wojciech Myszka Tarnobrzeg
88 Wincenty Wojtasiewicz Tarnowiec ULKS Technik Trzcinica
89 Beata Łakoma Rzeszów brak
90 Anna Ziętarska Połaniec
91 Krystian Błahuta Rzeszów
92 Artur Małek Cygany Brak
93 Grażyna Misiaszek Bochnia MUZA
94 Robert Leś Radomyśl Wielki Dwa Jeże
95 Wojciech Dziubek Rzeszów Dwa Jeże
96 Joanna Ząbkiewicz Kraków
97 Stanisław Tomera Oświęcim KS AZS AWF Kraków
98 Szymon Ząbkiewicz Kraków
99 Agnieszka Pieniążek Dębica
100 Kazimierz Wrona Mielec LKS Stal Mielec
101 Stanisław Podraza Dębica wilcza_wataha
102 Agnieszka Przygoda Mielec PM - 16 MIELEC
103 mikołaj laskowski Mielec Dobra salówka
104 Barbara Daniec - Kapałka Jodłówka
105 ROMAN TABOR Pustków
106 Justyna Gach-Michalska Rzezawa
107 Ryszard Gałka Brzesko Barca
108 Artur Mydlarz Rzeszów Sztuka Jakości
109 Łukasz Opuchlik Sędziszów Małopolski Aktywna Pszczyna
110 Tomasz Florek Łysa Góra Pinczery
111 Beata Florek Łysa Góra
112 Tomasz Szatko Mielec Gardner Aerospace Mielec
113 Piotr Rojek Ropczyce Ropczyckie Orły
114 Sławomir Majchrzak Starachowice Uczniowski Klub Sportowy tychów Stary
115 Andrzej Kubisztal Kubisztal Tarnów Cukiernia Kudelski Tarnów
116 Katarzyna Świętoń-Gruszczyńska Tarnobrzeg DEZAMET
117 Marcin Tadysz Iwaniska DEZAMET
118 Marcin Bochenek Tarnobrzeg DEZAMET
119 Marek Wołosz Krzątka DEZAMET
120 Edmund Chmiel Nowa Dęba DEZAMET
121 Karolina Krzysztofik Mielec CKPiDN Mielec
122 Marcin Hałka Tarnobrzeg DEZAMET
123 Ewa Hankus Chmielów Brak
124 Patrycja Iskra Rozalin -
125 Alicja Kaszycka Kolbuszowa DEZAMET
126 Sławomir Gruszczyński Tarnobrzeg DEZAMET
127 Jakub Bal Kraków 8. Baza Lotnictwa Transportowego
128 Kazimierz Drożdż Mielec AUTOPART
129 Karina Wnęk Nagawczyna Nie
130 Marcin KUŹNIAR Kraków 8. Baza Lotnictwa Transportowego
131 Szczepan Krępa Padew Narodowa QMT MACHINING
132 Tomasz Wądek Wiślica Zamek Dersława
133 Maciej Gruszecki Mielec
134 Maciej Mazur Mielec KPP Mielec
135 Mateusz Bilwin Krasne
136 Justyna Marzec Łańcut
137 Marcin Krawczyk Mielec
138 Piotr Dobosz Żarówka Radomyskie Lwy
139 Andrzej Rogóż Rzeszów
140 Łukasz Kużdżał Mielec
141 Konrad Włoszczyna Mielec PTG „Sokół” 1893 Mielec
142 Adrian Ciba Nowa Dęba brak
143 Damian Woś Sandomierz Sandomierz
144 Daniel Osiński Lublin Sedzia
145 Jakub Popiel-Popielec Lublin Sam sobie szefem
146 Marcin Mitruczuk Puławy SP3 Puławy
147 Bartosz Dulik Mielec Brak
148 Dariusz Pawełek Ocieka
149 Robert Jalubowski Zaczernie Politechnika Rzeszowska
150 Maciej Motyka Kielanówka Politechnika Rzeszowska
151 Piotr Oczoś Rzeszów Politechnika Rzeszowska
152 Marcin Zieliński Rzeszów Politechnika Rzeszowska
153 Marianna Domańska Mielec Wkurzone bulby
154 Andrzej Mercik Łężany
155 Beata Kudła Jasienica -
156 Maciej Krakowski Mielec Team Love'Las
157 Bogdan Chruściel Mielec -
158 Krzysztof Majka Rzeszów Sii Running Team
159 Piotr Drożdż Mielec Sure Solutions
160 Łukasz Judasz Kraków
161 Jakub Dąbroś Mielec SM
162 Mariusz Marut Raniżów Forever Business Team
163 Piotr Lejko Rzeszów -
164 Anna Majka Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
165 Agnieszka Duszkiewicz Jasionka
166 Krzysztof Popiołek Kraków Grunwald Padew Narodowa
167 Zbigniew Kuźmiński Sandomierz TSA
168 Adam SOKÓŁ Rzeszów PROSWIM
169 Romuald Rzeszutek Mielec EEPark sp. z o.o.
170 Rafał Muciek Padew Narodowa Państwowa Straż Pożarna Tarnobrzeg
171 Michał Słomski Ołpiny Lks Olszynka Ołpiny
172 Paweł Rokoszak Orłów ZSB
173 Konrad Rugała Kraków -
174 Paweł Piecuch Wola żyrakowska PZL Mielec
175 Paweł Szlachta Pstrągowa
176 Piotr Seremet Tarnów www.s-projekty.pl
177 Mateusz Malisz Tarnów
178 Elzbieta Hyjek Mielec Zabiegami
179 Piotr Domagała Kraków
180 Rafał Ropel Kolbuszowa Spokojnie jak na wojnie
181 Andrzej Kozioł Wola Zadakowska
182 Stanisław Teper Pułanki
183 Izabela Rymanowska Wrocław
184 Tomasz Kmuk Padew Narodowa
185 Piotr Kmuk Padew narodowa
186 Agnieszka Golemo Olesno Run Team Dąbrowa Tarnowska
187 Rafał Marek Mielec
188 Agnieszka Aksamit-Szułakiewicz Dąbrowa Tarnowska Run Team DT
189 Marcin Gromadzki Szczepanowice KS Metal Tarnów
190 Wiktoria Pysno Gorzów Wielkopolski Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski
191 Damian Krawczyk Mielec Fizjoterapia Krawczyk
192 Dawid Kozioł Tuszyma brak
193 Witold Madej Mielec
194 Kamil Pawelec Janów Lubelski
195 Józef Stasik Wielopole Skrzyńskie
196 Rafal Wyparlo Mielec Aga team
197 Wojciech Mędrek Dębica -
198 Wojciech Charyga Staszów Niezrzeszony
199 Artur Maziarz Mielec Q4W.EU
200 Szymon Szurlej Rzeszów Akademia Biegacza Matyldy Kowal
201 Piotr Wrotny Rzeszów eiselaZ
202 Anna Sitek Kraczkowa
203 Mikołaj Indyk Kraków
204 Józef Rojek Ropczyce Ropczyckie Orły
205 Patryk Zwierzyk Mielec
206 Dawid Wróbel Łubnice
207 Jerzy Cielak Paszczyna feegar
208 Dominik Krowiak Rzeszów eiselaZ
209 Marcin Piątek Mielec
210 Kamil Szewc Żupawa brak
211 Maciej Kmuk Padew Narodowa
212 Piotr Kapała Sandomierz
213 Marek Strzępka Mielec
214 Dariusz Roślicki Rzuchowa
215 Jan Słowik Hermanowa Wybiegamy w przyszłość
216 Jerzy Wiater Hermanowa Wybiegamy w przyszłość
217 Agnieszka Polak Rzeszów Brak
218 Grzegorz Gancarczyk Mielec
219 Grzegorz Wilczak Sokołów Małopolski BorgWarner Running Team
220 Paulina Drożdż Mielec Sure Solutions
221 Thomas Stec Cmolas
222 Jacek Klimek Mielec STUDIOPLAY
223 Sylwia Typiak Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
224 Grzegorz Słowik Iskrzynia OSP ISKRZYNIA/aktywnakorczyna.pl
225 Adam Rybiński Rzeszów G2A Arena Team
226 Rafał Zych Sandomierz Najgorszy Jest Wiatr
227 Iwona Skrzypek Tuszow Narodowy -
228 Michał Bednarczyk Kraków
229 Jarosław Gruszecki Trześń
230 Wojciech Głowacki Mielec
231 Stefan Słowik Tyczyn Wybiegamy w przyszłość
232 Adrian Persak Zasów
233 Bartosz Twardowski Iwierzyce
234 Arkadiusz Kobylarz Rzeszów
235 Tomek Nylec Chotowa PODIUM
236 Kamil Jasionek Mielec Wola Pławska
237 Jolanta Krawczyk Mielec EEPARK
238 Jacek Cetnarski Tarnobrzeg Siarka z Dzikowa
239 Jacek Głaz Jaślany Koniu Squad
240 Lucjan Rec Łęki Strzyżowskie
241 Michał Marciniec Rzeszów Sportowe Świry
242 Grzegorz Kawalec Tyczyn -
243 Bartłomiej Smaczny Mielec --
244 Jacek Górski TARNOWIEC OSP Poręba Radlna
245 Tomasz Szewc Tarnobrzeg Dzik Team Żupawa
246 Gertruda Siembida Stalowa Wola Lebioda Running Team
247 Marcin Okleciński Zaklików
248 Robert Chajdaś Mielec ZABIEGANI MIELEC
249 Łukasz Cieszyński Łańcut
250 Łucja Rugała Górki Mieleckie Brak
251 Michał Ćwik Stalowa Wola LEBIODA RUNNING TEAM
252 Paweł Krupa Agatówka LEBIODA RUNNING TEAM
253 Mieczysław Cichowski Pilzno Królewskie Pilzno
254 Stanisław Dec Rakszawa
255 Grzegorz Put Tarnów Sportgas
256 Wojciech Chajdaś Mielec Zabiegani Mielec