Eliminator AUTOPART Mielec vol. 3

Data wydarzenia:
07/06/2020

Godzina wydarzenia:
9:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec | Górka Cyranowska

Opłata za wydarzenie:
40 PLN

Regulamin wydarzenia


7 czerwca br. na mieleckiej Górce Cyranowskiej odbędzie się Eliminator AUTOPART Mielec vol. 3.

 W zawodach weźmie udział 64 osoby, zawodnicy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie będą rywalizować dwójkami w systemie pucharowym do dwóch przegranych. Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum, zjazdy i podjazdy z pewnością będą nie lada wyzwaniem dla posiadaczy rowerów górskich.


Organizatorami zawodów są:

• Studio Wizualne Damian Gąsiewski,
• Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik,
• Miasto Mielec
• Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.


Dzięki Organizatorom każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsze cztery osoby okolicznościowe puchary i dyplomy.

Patronem honorowym trzeciej edycji ELIMINATORA jest AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewni dla uczestników namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma będzie odbierać zużyte baterie i wymieniać je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom.  Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.

Trzecią edycję Eliminator AUTOPART Mielec tradycyjnie poprowadzi Rafał Jemielita. Dziennikarz motoryzacyjny, znany m.in. z programu telewizyjnego Automaniak, emitowanego na TVN TURBO. Jak sam mówi to, co kocha, to atmosfera towarzysząca wydarzeniom sportowym oraz ludzie biorący w nich udział.

Dzięki Partnerom możecie liczyć na fajne pakiety startowe, które przygotuje AvetPharma. Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych przeprowadzi Calypso Fitness Club, który dodatkowo wraz z Projekt Zdrowie zadba na mecie dla Was o wodę i napoje izotoniczne bez limitu. Pyszny posiłek regeneracyjny przygotuje Restauracja  Fratelli. W czasie zawodów będziecie mogli także rozkoszować się wypiekami ufundowanymi przez Cukiernię u Borowskiej.

Wracamy do Pucharu Bossmena, który był rozgrywany podczas pierwszej edycji. Jest to puchar "pocieszenia" dla osób, które szybko odpadną z rywalizacji na Górce Cyranowskiej. Bossmen Fryzjerstwo przygotował statuetki i drobne nagrody dla trzech najszybszych osób na rowerkach stacjonarnych, przygotowanych przez Calypso Fitness Club. Do pokonania będzie 2 km.

Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów przygotowana przez Firmę ElektroRem. Wydarzenie wspierają również BikeCenter Bartek Ćwik, Agencja Reklamowa MCDesign, ErgoHestia Odział Grupy Jerzy Wąs, NIKmet oraz ZHP Hufiec Mielec.

Rejestracja zawodników jest otwarta do 5 czerwca br. do godz. 23:00 lub do wyczerpania miejsc. 

Widzimy się 7 czerwca na Górce Cyranowskiej! Zapraszamy!

 

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Michał Moskwa Boguchwała Z koziej dupy trąba mtb team
2 Mateusz Niezgoda Brzeźnica PROPOZER MTB Racing Team Poland
3 Grzegorz Mierzyński Mielec Brak
4 Mateusz Czaja Mielec brak
5 Błażej Janota Belsk Duży WGR Team
6 Piotr Niezgoda Pustków Osiedle EPO MTB TEAM
7 Błażej Jakóbowski Belsk Duży WGR Team
8 Artur Szubski Mogielnica SST Lubcza
9 Bartosz Szyszka Mielec Bike Center
10 Krystian Olszowy Zabratówka KK OSP Zabratówka
11 Adrian Szewczyk Mielec
12 Bartek Nowacki Brzeźnica BikeBrothers Dębica
13 Jarosław Szczerba Mielec OIOM Team
14 Przemysław Wawrzynkiewicz Mielec The Old Pricks Racing Team
15 Kamil Cyran Mielec CYCLO CENTRUM 42sports.pl
16 Wojciech Mazurkiewicz Mielec GRUBO albo WCALE