Bieg 80-lecia FKS Stal Mielec

Data wydarzenia:
14/04/2019

Godzina wydarzenia:
19:00

Miejsce wydarzenia:
Lotnisko Mielec

Opłata za wydarzenie:
42 PLN

Regulamin wydarzenia


2019-03-20 08:09:02 2019-03-13 18:20:00
W 1939 roku przy rozwijającej się fabryce lotniczej w Mielcu powstał klub piłki nożnej FKS Stal Mielec. Przez lata nieprzerwanie dostarczał mieszkańcom i kibicom fantastycznych emocji, a swoimi osiągnięciami tworzył także historię klubowej piłki nożnej w Polsce. Stał się częścią najpiękniejszej historii Mielca. W 2019 roku Duma Mielca, FKS Stal Mielec, dwukrotny Mistrz Polski obchodzi swoje 80-lecie.
W związku z tą wyjątkową rocznicą pragniemy zaprosić wszystkich lubiących aktywny wypoczynek do wspólnego świętowania w nietypowy sposób. Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, FKS Stal Mielec oraz Lotnisko Mielec zapraszają na wieczorny bieg z okazji 80-leci FKS Stal Mielec po pasie startowym mieleckiego lotniska. Będzie to drugi taki bieg w naszym mieście.
Patronat honorowy nad biegiem objęły Agencja Rozwoju Przemysłu Euro-Park Mielec oraz Husqvarna Group z fabryką w Mielcu. Inicjatywę wspierają także Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, które są zarazem kontynuatorem tradycji lotniczych pierwszej lotniczej fabryki w Mielcu, przy której powstał klub.
14 kwietnia 2019 r. będziecie mieć niecodzienną okazję przebiec 6,5 km trasę po pasie startowym mieleckiego lotniska. Start i meta zawodów będą zlokalizowane obok wieży kontroli lotów. Biegacze wystartują o godz. 19:00 w blaskach zachodzącego słońca, a kierunek będą im wyznaczać zapalone światła pasa startowego.
To bieg okolicznościowy, jedyny w swoim rodzaju. To także wyjątkowa okazja, aby wzbogacić się m.in. o unikalny pamiątkowy medal, który będzie Wam przypominał o tej niecodziennej rocznicy. Wyjątkowymi statuetkami przygotowanymi specjalnie na tą okazję, nagrodzimy m.in. najlepszych w kategoriach wiekowych. Idealną pamiątką będzie również koszulka biegowa, która jednocześnie będzie kolekcjonerską pamiątką dla miłośników biegów i piłki nożnej.
Dzięki udziałowi wielu Partnerów możecie liczyć m.in. na pakiety startowe i posiłek regeneracyjny, ale przede wszystkim niesamowitą oprawę biegu, jakiej nie spotkacie nigdzie indziej.
Zapraszamy do zapisów, przygotowaliśmy rekordową ilość miejsc dla 650 biegaczy! Przeżyjmy to święto wspólnie.
Termin zapisów na wydarzenie już minął.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Sławomir Zieliński Rzeszów Rz-ów
2 Mateusz Dymek Mielec Perfect Runner Team
3 Paweł Truniarz Truniarz Mielec Zabiegani Mielec
4 Kamil Paczyński Krakow Tup tup
5 Marcin Gwoździowski Tarnobrzeg Marcin
6 Paweł Skop Przecław wkurw_team
7 Grzegorz Lipiec Tarnobrzeg Klub Sportowy Harpagan Tarnobrzeg
8 Łukasz Łazinek Tuszyma ..
9 Bartłomiej Machowski Szczepańcowa Machoney Team
10 Wojciech Pieńkosz Rzeszów Midas
11 Andrzej Bańko Jaroslaw Jaroslaw
12 Anna Kobylarz Chorzelów No Name
13 Janusz Paterak Mielec ARP S.A. O. MIELEC
14 Maciej Kukulka Mielec Mielec
15 Jarosław Zieliński Rzeszów Brak
16 Karol Machowski Krosno brak
17 Tomasz Stala Tuszów narodowy Lks Dębiaki
18 JERZY DROZDOWSKI Tarnów -
19 Bogusław Świątek Brzeźnica Stal
20 Agata Zygmont Chorzelów Firma BURY
21 Damian Sobaszek Rzeszów x
22 Mariusz Woźniak Tuszyma Frytki z majonezem
23 Joanna Świątek Brzeźnica STAL
24 Krzysztof Herda Mielec Perła Chmielowa
25 Małgorzata Ćwięka Mielec Firma BURY
26 Elżbieta Walat Sankowska Mielec ?
27 Michał Jarosz Mielec OMK Smoczka
28 Arkadiusz Bożek Mielec Brak
29 Aneta Stachula Padew Narodowa ...
30 Jarosław Ścibor Przemyśl 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/Przemyski Klub Biegacza
31 Agnieszka Szczerek Połaniec RUNNING POŁANIEC
32 Adam Piechota Piechota Mielec Brak
33 Dariusz Bednarczyk Przemyśl 5 BSP
34 Łukasz Hendzel Orły 5 BSP
35 Michał Adamczak Mielec BIEGAJ BEZ KOŃCA
36 Ewa Szcząchor Biłgoraj Brak
37 Wojciech Bożek Brzostek Dębickie Gepardy
38 Elżbieta Bożek Brzostek Dębickie Gepardy
39 Piotr Kobylarz Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
40 Tomasz Kozub Mielec Zabiegani Mielec
41 Jacek Żądło Mielec PERFECT RUNNER TEAM
42 Justyna Żmuda mielec własny
43 Mariusz Marut Raniżów Team BIAŁE WILKI
44 Dariusz Dudek Chorzelów Zabiegani Mielec
45 Mateusz Fiołek Strzegocice Królewskie Pilzno
46 Dariusz Skotnicki Łękawica TTC MPEC Tarnów
47 Anna Skotnicka Łękawica TTC MPEC Tarnów
48 Michał Sowa STALOWA WOLA Planeta Nisko
49 Jadwiga Stala Dudek Dudek Mielec Zsb
50 Przemysław Skotnicki Mielec TTC MPEC TARNÓW
51 Renata Zdunek Frampol brak
52 Łukasz Przybyło Mielec PZL Mielec
53 Rafał Muniak Muniak Tuszyma Best online marketers
54 Artur Wilk Dębica Wilcza_wataha
55 Wieslaw Adamczak Mielec BIEGAJ BEZ KONCA
56 Magdalena Ortyl Mielec Zabiegani Mielec
57 Konrad Włoszczyna Mielec No name
58 Mariusz Bec Miekec APPN Mielec
59 Dawid Puć Mielec OMK Smoczka
60 Kazimierz Stachowicz Mielec Maraton Tel-Aviv
61 Łukasz Krupa Krupa Mielec OMK Smoczka
62 Robert Surowiec Mielec Nie
63 Monika Serafin Wadowice Gówne FKS
64 Aneta Czegus Połaniec Running Połaniec
65 Paweł Kosowicz Mielec DecaRun Rzeszów
66 Mirek Stachirski Rzeszów STG Rzeszów
67 Marcin Czegus Połaniec Running Połaniec
68 Dawid Latała NSB Race Team Rzeszów Rzeszów
69 Piotr Lejko Rzeszów -
70 Robert Chajdaś Mielec ZABIEGANI MIELEC
71 Wojciech Chajdaś Mielec Zabiegani Mielec
72 Anna Wilk Mielec Zabiegani Mielec
73 Liliana Lonca Mielec Zabiegani Mielec
74 Mariusz Kuraś Staszów Skrzydlaci Dzieciom
75 tomasz roik szczucin biegam dla basi
76 Waldemar Tokarz Brzeźnica Aktywni Razem
77 Łukasz Ździebło Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO
78 Andrzej Sochacki Staszów PTTK Staszów
79 Marcin Harsze Mielec Mielec
80 Urszula Namiota Dębica KB Maratończyk
81 Tomasz Hnatów Czudec x
82 Patrycja Żelazny Połaniec Running Połaniec
83 Tadeusz Zięba Połaniec Running Połaniec
84 Daniel Żelazny Połaniec Running Połaniec
85 Dominika Szewczyk Rytwiany Bury
86 Rafał Olszewski Golemki Czarne Gryfy
87 Lucyna Hala Wiązownica Bez nazwy
88 Wiesław Wktor Straszęcin Dębickie Gepardy
89 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
90 Agnieszka Falarz Pilzno Czarne Gryfy
91 Monika Świętoń Czarna Czarne Gryfy
92 Maciej Wiszniewski Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
93 Daria Rogowska Mielec Vege Runners
94 KATARZYNA WISZNIEWSKA WISZNIEWSKA TARNÓW GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY
95 Rafał Sum Sum Mielec OMK Smoczka
96 Karolina Jędrychowska Mielec -
97 Katarzyna Sidor Tarnobrzeg Spartan Race Training Group Rzeszów
98 Damian Szwagierczak Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu
99 Monika Hynowska Knapy #kloszardteam
100 ROMAN TABOR PUSTKÓW niezrzeszony
101 Iza Pieronik Rzeszów .
102 Damian Wydro 31-215 Mielecka Szkoła Tenisa
103 Sebastian Mazur Sarnów HardForestRun Szydłowiec
104 Maciej Kularz Gorzyce Sprint Gorzyce
105 Marcin Cebula Mielec poker to nie hazard!
106 Marek Namiota Dębica Dębica
107 Monika RŻAN RŻANY Mielec Zabiegani Mielec
108 Robert Antoń Mielec ANTKI
109 Grażyna Antoń Mielec ANTKI
110 Jakub Panczyk Mielec IBM
111 Wiesław Wilk MIelec ----
112 Elżbieta Jaje Mielec -----
113 Seweryn Knap Mielec Stal Mielec
114 Krzysztof Filip Rzeszów SKP Strażak
115 Alina Kazio Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
116 Zosia Chajdaś Mielec ZABIEGANI MIELEC
117 Damian Gruszka Grochowe x
118 Piotr Seremet Tarnów www.s-projekty.pl
119 Maria Załucka Załucka Padew Narodowa brak
120 Joanna Zawadzka Chmielnik RTC Chmielnik
121 Agata Pieróg Mielec Brak
122 Marek Guła Mielec Brak
123 Maciej Krakowski Mielec wkurw_team
124 Emilia Kazimierczak Mielec brak
125 Julia Ignac Rzemień x
126 Magdalena Szymala-Lipka Mielec Lipki Rulez
127 Monika Szyszka Chmielnik RUN TEAM CHMIELNIK
128 Adam Szyszka Chmielnik RUN TEAM CHMIELNIK
129 Michał Łukaszek Połaniec Runnig Połaniec
130 Rafał Pieczonka Pieczonka Tarnow LECE BO CHCE
131 Stanisław Podraza Dębica wilcza_wataha
132 Adam Wiśniowski Pustynia Maratończyk Dębica
133 Radosław Koba Mielec Vistula Mielec
134 Adrian Sawicki Głowaczowa TUP TUP...ABY DO METY
135 Wojciech Skrzypek Jarosław WICHURA JAROSŁAW
136 JAN PIEKARZ RANIŻÓW RANIŻÓW
137 Sylwia Wiatr Wiatr Łęg Tarnowski brak
138 Dariusz Broniec Broniec Zawada k/Tarnowa brak
139 Małgorzata Paterak Mielec ARP S.A. O. MIELEC
140 Mirosław Bąk Chorzelów Zabiegani Mielec
141 Mariia Dubyna Kraków BIEGAJ BEZ KOŃCA
142 Robert Białek Mielec Fit RUNNERS Team
143 Agnieszka Pabian Pabian Niedomice Master's gym
144 Mateusz Knap Mielec Stal Mielec
145 Łukasz Kulawiak Połaniec brak
146 Marek Krzempek Przecław Husqvarna
147 Elżbieta Jarosz Mielec Brak
148 Konrad Kołodziej Mielec brak
149 Tomasz Łeptuch Komorów Stalowowolski Klub Biegacza
150 Anna Pazdyk Mielec Firma BURY
151 Konrad Rugała Kraków -
152 Wojciech Brożyna Brożyna Mielec Stal Mielec
153 Witold STYSIAŁ Nowa Dęba ND
154 Aleksandra Madejska Czarna Czarne Gryfy
155 Dominik Kliś Dębica -
156 Magdalena Brożyna Mielec Stal Mielec
157 Piotr Cyzio Pustków Osiedle Brak
158 Beata Kudła Łoniów -
159 Tomasz Śmiałowski Sędziszów Małopolski Sokół
160 Anna Banik Mielec Mielec
161 Dorota Lampart Dębica Akademia Małego Strażaka
162 Mariusz Stępień Chorzelów Brak
163 Robert Cichoń Mielec HUSQVARNA
164 Mirosław Jakubik Jakubik Zaleszany Fartlek GO
165 Maciej Jędruchów Trzebownisko .
166 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA
167 Andrzej Berezak Mielec Husqvarna
168 Grzegorz Niziołek Chorzelow KSRG
169 Damian Błaszczak Gawłuszowice Husqvarna
170 Paweł Pieróg Mielec brak
171 Mariusz Kowalik Połaniec RUNNING POŁANIEC
172 Robert Sawicki Głowaczowa -
173 Łukasz Krawczyk Mielec Niezrzeszony ;-)
174 Jerzy Krakowski Mielec MKG "Carpatia" Mielec
175 Sebastian Karkut Mielec Husqvarna
176 piotr więcek kolbuszowa kolbuszowa
177 Marcin Micał Świlcza Rudnianka
178 Grzegorz Kwitek Stalowa Wola KwitekTeam
179 Basia Korczyńska-Kwitek Stalowa Wola KwitekTeam
180 Wacław Soja Mielec GARDNER TEAM MIELEC
181 Jadwiga Gładysz Mielec ARHA
182 Agata Niedziałek Rzeszów Rzeszów
183 Artur Wielgosz Mielec Zabiegani Mielec
184 Jacek Szymaszek Pilzno Dzikie Mustangi
185 Witold Pezda Mielec Husqvarna
186 Lilianna Gładysz Mielec Bury
187 Elżbieta Hyjek Mielec Zabiegani Mielec
188 Konrad Wojdon Mielec SCG
189 Konieczny Krzysztof Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy
190 Justyna Długoń Długoń Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy
191 Andrzej Długoń Długoń Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy
192 Kazimierz Magda Kraków KKB Dystans Kraków
193 Jolanta Rusek Mielec Zabiegani Mielec
194 Piotr Babula Mielec Brak
195 Janusz Ćwik mielec Wiat We Włosach
196 Dawid Buksak Rzeszów -
197 Sławomir Szymaszek Słotowa KRÓLEWSKIE PILZNO
198 Iwona Płużek Połaniec Running Połaniec
199 Andżelika Zawadzka Ropczyce -
200 Bartosz Gmyrek Gmyrek Mielec -
201 Anna Cichowska Cichowska Tarnów Brak
202 Krzysztof Uriasz Pilzno Królewskie Pilzno
203 Łukasz Bełzo Mielec Inżynier
204 Anna Mordasiewicz Tuszyma brak
205 Paweł Kozioł Mielec RunMi
206 Kinga Walania Głogów Młp. TKKF Sokół
207 Robert Czapiga Podleszany -
208 Mateusz Momola Mielec brak
209 Marcin Woźniak Mielec Frytki z majonezem
210 Wojciech Mazurkiewicz Mielec Aviators Mielec
211 Gabriel Berezak Mielec -
212 Kamil Tokarski Gorlice ForrestGumpteam
213 BOGDAN BEDNARZ Mielec HUSQVARNA
214 Jacek Feląg Mielec Husqvarna
215 Paweł Warchoł Nisko Planeta Nisko
216 Marcin Idzik Kielce .
217 Patryk Młyniec Młyniec Skopanie Brak
218 Adrian Orłowski Kraków Wola Mielecka
219 Rafał Laskowski Laskowski Mielec Stal mielec
220 Marzena Machnica Ropczyce MATNER RUNNING TEAM I
221 Grzegorz Wicherski Mielec Brak
222 Aneta Brudkiewicz-Paździora Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA
223 Monika Dengler Chorzelów Firma BURY
224 Grzegorz Ziomek Mielec LKS Mielec
225 Tomasz Kołodziej Rzeszów Rzeszów
226 Jerzy Maciałek Mielec Brak
227 Marian Włodarczyk Włodarczyk Skarżysko Kamienna Stalowowolski Klub Biegacza
228 Tomasz Socha MIELEC -
229 Agata Wrońska Mielec PZL Mielec
230 Szymon Mokrzycki Mokrzycki Mielec PZL Mielec
231 Marek Filar Mielec PZL Mielec
232 Michał Mokrzycki Mokrzycki Mielec PZL Mielec
233 Aneta Majewska CHMIELNIK RTC CHMIELNIK
234 Krzysztof Wieczerzak Chrząstów Dromader Chrząstów
235 Damian Machała Mielec Firma BURY
236 Wojciech Szwed Rzeszów -
237 Kamil Cynkier Cynkier Mielec Kwadrat
238 Rafał Dybka Tarnów Tarnów
239 Katarzyna Rżany Rżany Górki Mieleckie PZL Mielec
240 Radosław Dąchur Osiek -
241 Maciej Szlęk Pławo PZL Mielec
242 Jacek Białek Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski
243 Kamil Jasionek Mielec Wola Pławska
244 Izabela Jedlińska Brzeźnica Maratończyk Dębica
245 Grzegorz Sidor Łańcut Łańcut
246 Danuta Dąbrowska Tarnów STG Tarnów
247 Agnieszka Sidor Łańcut Łańcut
248 Krzysztof Jakubus Mielec Brak
249 Jacek Głaz Jaślany ZABIEGANI MIELEC ; HUSARIA RACE TEAM
250 Elżbieta Głaz Jaślany Zabiegani Mielec
251 Sławomir Ciężkowski Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
252 Grzegorz Kardyś Malinie -
253 Katarzyna Jakubus Mielec brak
254 WACŁAW KANIA ŁĘG TARNOWSKI GANG ŚCIGACZY
255 Piotr Szyszka Mielec PZL Mielec
256 Jakub Żmuda Mielec Calipso
257 Tomasz Galbarczyk Tarnów Spartan Training Group Tarnów
258 Krystian Czachor Mielec WSIiZ Rzeszów
259 Jowita Pietras Mielec WW Team
260 Krzysztof KOPACZ MIELEC PZL MIELEC
261 Marcin Burek Mielec PZL Mielec
262 Grzegorz Drupka Stobierna Tempete
263 Konrad Lasek Mielec Śnieżne koczkodany
264 Katarzyna Ochal Mielec Zabiegani Mielec
265 Paweł Szybisty Mielec -
266 Edward Piłat Mielec PZL Mielec
267 Mariusz Muniak Mielec TriMielec
268 Krzysztof Ligęska Dębica Spartan Training Group Dębica
269 RYSZARD MACHLOWSKI KRAKÓW KKB DYSTANS KRAKÓW
270 Michał Florek Florek Kraków Wojsko Polskie
271 Agnieszka Raś Kraków Husaria Race Team
272 Maria Gaweł Brzeźnica Brak
273 Iwona Lamparska Kraków Indywidualnie
274 LESZEK KRĘPA CHRZĄSTÓW PZ LZS MIELEC
275 Wioletta Galbarczyk Tarnów Spartan Training Group Tarnów
276 Daniel Duńczyk Mielec PZL Mielec
277 Paweł Marzec Tarnów Ksiądz
278 Maciej Piecuch Mielec PZL Mielec
279 Grzegorz Marszałek Sedziszów Młp. Szybkie Szyszki
280 Przemysław Janocha Rzeszów Bez Nazwy
281 Monika Maciejuk Maciejuk Sandomierz brak
282 Robert Maciejuk Sandomierz brak
283 Monika Banasik Pruchnik -
284 Krzysiek Banasik Pruchnik -
285 Maciej Bajsarowicz Kramarzówka -
286 Bartosz Jedliński Brzeźnica Maratończyk Dębica
287 Norbert Jedliński Brzeźnica FC Mułownicy
288 Marta Wilczyńska Tarnów Spartan Training Group Tarnów
289 Jakub Tarnawski Kraków KKB Dystans Kraków
290 Katarzyna Chmura Tuszów Narodowy Zabiegani Mielec
291 Maksymilian Marek Mielec KS Smoczanka
292 Małgorzata Gronowska Miączyn RGB
293 Kamil Kośniowski Ocieka brak
294 Maciej Ochab Mielec PZL Mielec
295 PAULINA WIŚNIEWSKA MIELEC AVET PHARMA
296 ZYTA LADA CZARNA AVET PHARMA
297 AREK NOWAK KROSNO AVET PHARMA
298 Jakub Trzpis Borowa PZL Mielec
299 Kamil Mazur Rzędzianowice Lks Rzędzian
300 Paweł Strycharz Mielec Screw Team
301 Grzegorz Ast Jedlicze Amstaff Team Jedlicze
302 Paulina Kamińska Mielec PZL Mielec
303 Maria Adamska Mielec -
304 Beata Nieznaj Mielec Zabiegani Mielec
305 Marcin Nieznaj Mielec Zabiegani Mielec
306 Łukasz Komaniecki Hucina Brak
307 Marcin Szpara Mielec Husqvarna
308 Bartłomiej Lubaś Mielec Husqvarna
309 Małgorzata Piela Piela Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
310 RAFAŁ LECHOŃCZAK Mielec PZL MIELEC
311 Piotr Kopacz Radomyśl Wielki petfex24.pl
312 Tomek Kasprzak Grochowe LKS Grochowe
313 Andrzej Baran Jodłowa JODŁOWA
314 Łukasz Czerwiński Mielec Run For Fun
315 GRAŻYNA MACHLOWSKA KRAKÓW KKB DYSTANS KRAKÓW
316 Bartłomiej Smaczny Mielec --
317 Jakub Redwan mielec www.perfex24.pl
318 Radosław Wojtuszewski Mielec PZL Mielec
319 Mateusz Zajezierski Piaski -
320 Mateusz Syper MIELEC PZL Mielec
321 Marta Bąk Rzeszów Bączki
322 Grzegorz Bąk Rzeszów Bączki
323 TOMASZ BANIK MIELEC AVET PHARMA
324 Marek Gliwa Strzyżów M&G
325 Paweł Poniewierski Mielec Stal Mielec
326 Ryszard Kętrzyński Krosno Zabiegani Mielec
327 Paweł Slifirski Slifirski Mielec Joy Fitness Mielec
328 Łukasz Rachwał Mielec Brak
329 Adrian Puc Rzeszów SPAR POLSKA
330 Tomasz Budaj Budaj Mielec ScrewTeam
331 Janusz Mokrzycki Mokrzycki Jarosław Wichura jarosław
332 AGNIESZKA ĆWIKŁA Morawsko WICHURA JAROSŁAW
333 Zbigniew Hariasz Mielec brak
334 Paulina Klaus Mielec Mandžu Team
335 Mateusz Rydz Dębica TUP TUP... ABY DO METY
336 Andrzej Fleszar Duńkowice Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
337 Mateusz Barnaś Mielec -
338 Mateusz Misiak Ropczyce -
339 Jacek Grygiel Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
340 Zbigniew Rabiejewski Chmielnik WŻW Rzeszów
341 Marta Małek CYGANY Brak
342 Dominik Michałek Pustków ...
343 Artur Małek Cygany Brak
344 Katarzyna Kmieć Perła KLUB BIEGOWY PERŁA
345 Paweł Papka Papka Koprzywnica bk
346 Beata Papka Koprzywnica bk
347 Dariusz Karnat Nowa Dęba Zmitek Team Nowa Dąba
348 Dariusz Szpara Mielec HUSQVARNA
349 PAWEŁ CHUDZIK MIELEC WOT
350 Piotr Kurgan Lubzina -
351 Rafał Taraszkiewicz Mielec Stal Mielec
352 Bartosz Strojek Połaniec Ania Strojek Fotografia
353 Michał Kiełbasa Czermin KOMPANIA BRACI
354 Sylwester Zieliński Mielec ONR
355 Jakub Chruściel Mielec -
356 Bogdan Chruściel Mielec -
357 JÓZEF ZBOROWSKI STASZÓW STARiS
358 Grzegorz Wyzina mielec -
359 Tomasz Ziobro Krosno Krosno Miasto Szkła
360 Wiesław Bać Racławówka -
361 Mariusz Lis Mielec -
362 Wiesław Szabat Annopol brak
363 Krystian Snopkowski Snopkowski Kolbuszowa Kolbuszowa Biega
364 Agnieszka Włoszczyna Mielec AUTOPART Mielec
365 Robert Mazur Mielec AUTOPART Mielec
366 GRZEGORZ DOMARADZKI DOMARADZKI RZESZÓW BT WAGABUNDA
367 MAŁGORZATA DOMARADZKA DOMARADZKA RZESZÓW BT WAGABUNDA
368 Grzegorz Kawalec Rzeszów -
369 Iwona D. Dębica ..
370 Wojciech Charyga Staszów Niezrzeszony
371 Ola Nykiel Mielec AVETPHARMA team
372 Krzysztof Nowak Mielec AVETPHARMA team
373 Marek Orzechowski Sandomierz Tak Lubię Sandomierz
374 Jerzy Wrzesień Wrzesień Sandomierz Tak Lubię Sandomierz
375 Kazimierz Wrona Mielec RSM Mielec
376 Zbigniew Gunia Tuszów Narodowy Brak
377 Joanna Korb Korb Chorzelów -
378 Maciek Płaneta Tarnobrzeg UKS Delfin Masters Tarnobrzeg
379 KLAUDIA OŚLIZŁO MIELEC AVET PHARMA
380 Jarek Kuroś Dębica ---:):):)---
381 Michał Horeczy Rzeszów Brak
382 Adam Giszter Mielec Mielec
383 Dawid Bielecki Brzóza Królewska Real Madryt Team
384 Piotr Wasyłeczko Nowe Sady WŻW Rzeszów
385 Michał szercer staszów Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom
386 Józef Rojek Rojek Ropczyce Biegamy razem
387 Marcin Woliński Mielec BURY
388 Marcin Gładysz Rzeszów Firma BURY
389 Łukasz Bogdan Przecław Husqvarna
390 Agnieszka Bogdan Przecław Malcziki
391 Daniel Rączka Rączka Mielec brak
392 Katarzyna Krupka Dobrynin Firma BURY
393 Monika Król Przecław Firma BURY
394 Fabian Kmieć Mielec Firma Bury
395 Krzysztof Kubiak SKOPANIE FIRMA BURY
396 Tomasz Boguszewski Kraków Misio Pysio
397 Marcin Mielczarek Cmolas Firma BURY
398 Marcin Pasternak Starachowice Firma BURY
399 Marcelina Leśniak Chorzelów Firma BURY
400 Jarek Żak Polaniec Brak
401 Paweł Łątka Ryglice -
402 Łukasz Magda Mielec -
403 Przemysław Kmiecik Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
404 Sylwia Kij radomyśl Wielki Firma BURY
405 Katarzyna Górska Czermin Firma BURY
406 Magdalena Wiktor-Galek Kolbuszowa Firma BURY
407 Wojciech Kliś Przecław Firma Bury
408 WITOLD ZYCH MIELEC -
409 ALINA SKIBA-ZYCH MIELEC -
410 Adrian Mądry Mielec Firma BURY
411 Grzegorz Porada Sokołów Małopolski Firma BURY
412 Paweł Budzyń Tarnów DECATHLON TARNOW
413 Antonina Nalyvaiko Krakow Biegam jak mogę
414 Mariusz Bielawa Żyraków Firma BURY
415 Marcin Górski Szynwałd -
416 Michał Majewski Mielec Gladius
417 Karolina Pięch Rzeszów RKM Sopelek
418 Janusz Spirała Rzeszów Sopelek
419 Agnieszka Garncarz Mielec -
420 Tomasz Furmański Mielec -
421 Jakub Puć Mielec OMK Smoczka
422 Tomasz Strzałka Mielec -
423 Kornelia Korb Chorzelów .
424 Elżbieta Sękowska Rzeszów RKM Sopelek
425 Robert Wilgucki Hermanowice RKS Siekiera Piła
426 Basia Wilgucka Hermanowice FC Biec Się Nie Chce
427 Rafał Szymaszek Podole -
428 Lukasz Sroka Mielec Firma BURY
429 Waldemar Wodecki Łaszczów Firma Bury
430 Tomasz Wnuk Mielec Brak
431 Jerzy Ostafiński Munina Wichura Jarosław
432 Marcin Dudek Mielec Firma BURY
433 Iga Stachura Mielec Firma BURY
434 Andrzej Augustyn Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
435 Bartłomiej Kowalski Mielec EK Dekoracja Okien
436 Damian Kliś Kliś Przecław Firma Bury
437 Grzegorz Gaj Kraków AKS
438 Tomasz Żarów Mielec WODGAZ MIELEC
439 Józef Bigda Tarnowskie Góry Biegam bo lubię
440 Adam Dydo Dębica N/A
441 Mariusz Kusek Mielec Mielec
442 Zbigniew Sala Sala Stobierna BRAK
443 Janusz Żołądź Żołądź Ilkowice Gang Ścigaczy
444 Zdzisława Kiełtyka Jarosław Wichura Jarosław
445 Marek Płocica Jarosław Wichura Jarosław
446 Rafał Kijor Kijor Mielec Brak
447 Maciej Czekaj Mielec Bury Sp z o.o.
448 Ewa Jaworska Tarnów brak
449 Piotr Przywara Głogów Małopolski Mtu Aero Engines Polska
450 Marcin Zalaś Połaniec Running Połaniec
451 Paulina Ciszek Brzeźnica Brak
452 Mateusz Mazur Rzeszów WŻW Rzeszów
453 Kacper Rychel Zaleszany Firma BURY
454 Dawid Rejnowicz Kielce Brak
455 Ewa Ptaszek Boguchwala brak
456 Piotr Wojciechowski Mielec Firma BURY
457 Krzysztof Sporniak Targowiska Jaksa Team
458 Aleksander Ruła Malinie AUTOPART Mielec
459 Mati Jemioło Mielec Husqvarna
460 Michal Ochab Kraków FKS Stal Mielec
461 Andrzej Kozdęba Kozdęba Mielec Brave New
462 Bernadetta Stempień Tarnobrzeg Tarnobrzeg
463 Ewelina Tomaszek Mielec Firma Bury Sp. z o.o.
464 Jakub Kawka Kraków -
465 Anita Węglicka Węglicka Kraków Brave New
466 Grzegorz Chorążak Siedlanka Brak
467 Andrzej Sak Tarnów Tarnów
468 Hubert Kobylarz Chorzelów Zabiegani
469 Waldemar Sutyła Jasionka brak
470 Elżbieta Żuchowska-Pezda Mielec xxx
471 Grzegorz Kardyś Mielec Mielec
472 Magdalena Kardyś Mielec Mielec
473 Kamil Leśniak Mielec brak
474 Krystian Cielak Brzeźnica GrupaGSM.pl
475 Mateusz Lelakowski Mielec Brak
476 Andrzej Strzelecki Mielec PZL MIELEC
477 Agnieszka Golemo Dąbrowa Tarnowska Run Team Dt
478 Sebastian Buchman Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa
479 Jadwiga Chmura Dębica Akademia Bosego Wirusa
480 Wioletta Jaworska Staszów Staris
481 Krzysztof Korpacki Staszów Staris
482 Anna Pawlik Pawlik Staszów Staris
483 Magdalena Maj Staszów Staszów
484 Piotr Maj Staszów Staszów
485 Albert Mikrut Mikrut Tarnów Mikrut Team
486 Paweł Kubik Mielec brak
487 Robert Pawlik Staszów Staris
488 Rafał Koźbiel Mielec Grubasy
489 Damian Szczyrba Nosówka Nosówka
490 Magdalena Kędzior Mielec AUTOPART Mielec
491 Paweł Starzec Kolbuszowa Brak
492 JERZY CIELAK PASZCZYNA GRUPA LFD
493 Jakub Dymnicki Dydnia PWSZ Sanok
494 Łukasz Klimowicz Klimowicz Dydnia Krzemienna
495 GRZEGORZ MARSZAŁEK Dąbrowa Tarnowska RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA
496 Piotr Socha Żyraków -
497 Dominika Błaszczyk-Lipa Brzeźnica -
498 Paulina Brzozowska Stalowa Wola Bike Equipa Sandomierz
499 Łukasz Brzozowski Stalowa Wola Bike Equipa Sandomierz
500 Agata Krzemińska Sandomierz Bike Equipa Sandomierz
501 Mateusz Kutrzuba Dębica Maratończyk Dębica
502 Anna Sokół Sokół Brzeźnica Czarne gryfy
503 Marek Duszkiewicz Chorzelów PZL Mielec
504 Wiktor Sokół Brzeźnica DZIKIE MUSTANGI
505 Paweł Ciurkot Czarna .
506 Patryk Olszewski Rzemień Rzemień
507 Kacper Wanatowicz Mielec Firma BURY
508 Marek Chrabąszcz Książnice Frytki z Majonezem
509 Wojciech Jachorek Padew Narodowa ZSB
510 Beata Jungiewicz Połaniec Running Połaniec
511 Michał Kolanko Krościenko Wyżne InfoSoftware Polska/ Grupa Pościgowa
512 Konrad Dubiel Mielec -
513 Mariola Mazur Dębica Dzikie Mustangi
514 Dominik Kulig Ocieka Firma BURY
515 Łukasz Górski Mielec Bury Sp z o.o.
516 Marcin Wilk Przecław Bury Sp z o.o.
517 Bartosz Śmietana Jasło Firma BURY
518 Anna Walas Chorzelów Fit Runners Team
519 Tomasz Garnczarski Garnczarski Frysztak brak
520 Edyta Pietras Mielec BURY
521 Monika Skrzypek Mielec -
522 Robert Kobylarz Chorzelów No Name
523 Mariusz Groch Tryńcza Firma BURY
524 Magdalena Solińska Jankowice WŻW Rzeszów
525 Ewelina Momola Mielec brak
526 Krzysztof Wielgosiński Mielec WielgosinskiDent
527 Arkadiusz Boroń Mielec MielecBanda
528 dawid piatek piatek Mielec Mielec
529 Magdalena Biczak Tarnów X
530 Kamil Wojtas Kraków KKB Dystans Kraków
531 Dawid Wiatr Kraków KKB Dystans Kraków
532 Piotr Stukan Jastrzębie-Zdrój National Mountain Team
533 Paulina Jagodzińska Mielec Zabiegani Mielec/Wkurw_Team
534 Paweł Wiktor Mielec D&P Sport
535 Marcin Lampart Dębica Akademia Małego Strażaka
536 Dorota Heske Mielec D&P Sport
537 Damian Przybylski Rzeszów -
538 Michał Ungeheuer Mielec -
539 Michał Opaliński Pustynia Maratończyk Dębica
540 Barbara Kawa Wola Żyrakowska Maratończyk Dębica
541 Paweł Gładysz Jedlicze Firma BURY
542 Mateusz Klimek Klimek Mielec Kompania Braci
543 Paweł Kosz Rzeszów PGE RUN Rzeszów
544 Mariusz Czech Nisko niezrzeszony
545 Danuta Czech Nisko niezrzeszona
546 Adrian Cuber Mielec ScrewTeam
547 Piotr Pakuła Przemyśl WŻW Rzeszów
548 Karolina Herda Rzeszów Turlam się do mety
549 Witold Wiercioch Wiercioch Jasionka WW
550 Marcin Strzałka Kraków Pędząca dżdżownica
551 Ewelina Matyjewicz Pilzno Królewskie Pilzno
552 KAZIMIERZ SIEK GRĘBÓW Fartlek GO
553 Tomasz Kordyś Mielec PVGE
554 Stanisław Baran Zdziarzec -
555 Gabriela Kordyś Mielec PVGE
556 Ewelina Stępień Ropczyce Szkola Muzyczna l stopnia w Ropczycach
557 Maciej Dąbrowski Chorzelów -
558 Krystian Szkulski Szkulski Przemyśl 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
559 Krystian Tęczar Łaczki Kucharskie -
560 Marcin Bigda Czermin ScrewTeam
561 Jakub Lech Lech Krasne Brzosteckie Owieczki Team
562 Kamil Majchrowski Przemyśl 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
563 Bartłomiej Gignal Wrząsowice #NaSportowymSzlaku
564 Mateusz Streb Mielec Mielec
565 Bartłomiej Tyka Kraków LKS Ilkowice
566 Maciej Leśniowski Mielec Stal Mielec
567 Andrzej Czachor Nosówka Turlam Się Do Mety
568 Rajmund Pietryka Tuszów Narodowy Corleone
569 Adam Pogoda Mielec AUDACES IF
570 Monika Kądziołka Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnòw
571 Mateusz Sołtyk Mielec -
572 Pawel Baran Glogow Malopolski Pijoki
573 Piotr Stec Mielec EPML Spotters
574 Michał Streb Chorzelow Stal Mielec
575 Grzegorz Adamski Frysztak FKS
576 Barbara Skowronek Mielec Cidry Lotajom
577 Kamil Kloc Kloc Dębica Active Team Kozłów
578 Magdalena Kloc Dębica Active Team Kozłów
579 Jakub Saj Mielec Husqvarna
580 Robert Zięba Bobowa Andrzej Tokarz Group
581 Mieczysław Cichowski Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO
582 Jacek Barnaś Mielec Bez klubu
583 Artur Maziarz Mielec Run For Fun
584 Łukasz Serafin Chorzelów OSP
585 Lukasz Machlowski Krakow KKB Dystans
586 Piotr Pr,ybylo Mielec Stał Mielec
587 Krzysztof Ćwikła Malawa Nie zrzeszony
588 Kamil Wajs Dębica Darco
589 Łukasz Kosiński Brzeźnica Brak
590 Damian Jemioło Mielec NaturDrink
591 Klaudyna Hyjek Mielec -
592 Jacek Sieroń Samdomierz TSA Sandomierz
593 Krzysztof Kołodziej Mielec Jurne świnie
594 Iwona Lipa Dębica -
595 Tadeusz Kowalczyk Kowalczyk Kraków Lux Torpeda
596 Magdalena Ruciak Dębica Na Świeżości
597 Szymon Ruciak Dębica Na Świeżości
598 Krzysztof KWIATKOWSKI Tarnów brak
599 Martyna Przybylo Mielec Stal Mielec
600 Robert Mikulski Kraków Wydział Żandarmerii Wojskowej Rzeszów
601 Jacek Klimek Mielec Purina
602 Łukasz Górski Mielec Stal Mielec
603 Artur Borycki Dąbrowa Tarnowska Og
604 Adrian Grzelak Mielec -
605 Kacper Rzeszutek Gawłuszowice -
606 Tomasz Odriwski Rzeszów Lamba
607 Magda Jędrychowska Kraków Ks Szarotka nowy targ
608 Mateusz Jędrychowski Kraków Ks szarotka nowy targ
609 Jacek Serwon mielec bacyki
610 Szczepan Bator Przecław Batorego
611 Tomasz Strokoń Mielec Mielec
612 Andrzej Krzyżek Dąbrówka Osuchowska Brak
613 Paweł Strycharz Czermin brak
614 Grzegorz Padykuła Dąbrówka Osuchowska Brak
615 Konrad Klocek Łężyny
616 Mateusz Sajdak Kolbuszowa Kolbuszowa
617 Tomasz Szymaszek Dębica OCR TEAM DĘBICA
618 Jacek Kawalec Trzciana TEAM IWO
619 Amelia Marczenia Mielec Brak
620 Mateusz Wiatr Rzeszów WŻW Rzeszów
621 Mateusz Gruszka Mielec Klub Kokosa
622 Michał Klich Czermin brak
623 Marcin Trznadel Chorzelów FM
624 Daniel Matusiak Mielec ***
625 Hubert Gardulski Mielec AWF Kraków
626 Rafal Bosek Rzeszów Brak
627 Bartosz Dulik Mielec Brak
628 Igor Klich Mielec Mielec
629 Mateusz Cetnar Mielec Stal mielec
630 Sławomir Majchrzak Starachowice Uczniowski Klub Sportowy tychów Stary
631 Wojciech Markowicz Markowicz Nisko 3krr
632 Łukasz Piątek Mielec Mielec
633 Paweł Róg Mielec Pzl Mielec
634 Monika Kapała Tarnobrzeg Brak
635 Grzegorz Miazga Mielec OMK Smoczka
636 Paweł Kobos Mielec Husqvarna
637 Dominika Światowiec Mielec Firma BURY
638 Grzegorz Madej Mielec Firma BURY
639 Mariola Dejnaka Rzeszów Dzikie Mustangi
640 Kamil Kwiatkowski Tarnów Srtg Tarnów
641 Monika Kwiatkowska Tarnów Srtg Tarnów
642 Mateusz Dzik Mielec Stał Mielec
643 Marcin Sikora Głogów Małopolski PSTK
644 Ewa Połomska Dębica DKB Maratończyk
645 Adam Kaproń Janów Lubelski Ratownik Medyczny
646 Rafał Bronhard Rzeszów 21 BDOW
647 Paweł Pabian Niedomice -
648 Joanna Jaskot Jaworzno OSP BRZEŹNICA
649 Krzysztof Polak Rzeszów -
650 Andrzej Paluch Mielec Run For fun
651 Agnieszka Strońska Tarnobrzeg Kopalnia Mocy Tarnobrzeg
652 Agnieszka Przygoda Mielec PM - 16 MIELEC
653 Agata Buff Dębica Dębica
654 Tomasz Buff Dębica Dębica
655 Janek Przygoda Mielec UKS SMS MIELEC
656 Natalia Sikora Dębica Pędzące Ślimaki
657 Anna Urbanik Dębica Pędzące Ślimaki
658 Krzysztof Lechowicz Żabno Gang Zakręconych Mastersów
659 Renata Jadam-Lechowicz Żabno Gang Zakręconych Mastersów
660 Arkadiusz Magda Krzemienica Nie dotyczy
661 Brygida Furman Krzemienica Nie dotyczy
662 Andrzej Kobryło Kuńkowce Brak
663 Jolanta Gołąb Wojnicz Niezrzeszony
664 Zbigniew Gołąb Wojnicz Niezrzeszony
665 Maria Zaborowska Staszów PTTK Staszów
666 Wojciech Derlaga Wojnicz Niezrzeszony
667 Piotr Mizera Wojnicz Niezrzeszony
668 Bernadetta Materniak Rzeszów Zabiegani
669 Marcin Kozdras Kozdras Mielec Joy Fitness Club
670 Waldemar Kawalec Mielec Joy Fitness